Wydarzenia modowe

portrait-828401_640 (2)Otwarcie wystawy "Modna i już! Moda w PRL"

 

19 grudnia w budynku głównym MNK zostanie otwarta wystawa "Modna i już! Moda w PRL". Na wystawie przedstawione zostaną różnorodne ubrania z tamtych czasów. Kobiety ceniące modę i indywidualny styl będą mogły czerpać inspiracje.

 

Pokaz Victoria Secret 2015

 

Wydarzenie sezony, jakim jest pokaz bielizny Victoria Secret już za nami. W pokazie udział wzięły oczywiście Aniołki marki, jak również Ellie Goulding, Abel Tesfaye i Selena Gomez. Pokaz został podzielony na sześć części i jak zwykle wzbudził uznanie wśród publiczności.

 

Targi ślubne

 

Na targi ślubne powinna przyjść każda przyszła Panna Młoda, która chce wyglądać modnie w dniu swojego ślubu powinna zajrzeć na Targi Ślubne, które organizowane będą w styczniu 2016. Warto zabrać także przyszłego męża - projektanci przygotowali bowiem propozycje zarówno dla Pań, jak i Panów.

 

Cracow Fashion Week 2016

 

Już niedługo poznamy szczegóły dotyczące Cracow Week Fashion 2016. Jak co roku będzie to z pewnością najważniejsze wydarzenie modowe w Krakowie i Małopolsce. Zostaną zaprezentowane kolekcje projektantów z Krakowa i okolic i nie tylko. Każdy, kto interesuje się moda powinien obowiązkowo uczestniczyć w wydarzeniu.