Najnowsze kolekcje marek biżuteryjnych

woman-919047_640 (2)Kolekcja biżuterii Apart Magic Moments

 

Kolekcja ta odznacza się lekkością i wdziękiem. W kolekcji znaleźć możemy delikatne naszyjniki, czarujące bransoletki, gustowne kolczyki. Elementy kolekcji idealne będą dla kobiet romantycznych, spokojnych o dziewczęcej urodzie.

 

Wiosenna kolekcja Pandory

 

Najnowsza wiosenna kolekcja Pandory charakteryzuje się przede wszystkim subtelnością i delikatnością. Zaobserwować możemy kwiatowe motywy i finezyjne kształty. W kolekcji możemy znaleźć biżuterię w wiosennych kolorach.

 

Najnowsza kolekcja firmy Mikimoto

 

Najnowsza kolekcja firmy Mikimoto to przede wszystkim charakterystycznej dla tej marki perły. Kolekcję odznacza delikatność i subtelność. To przede wszystkim kolekcja dla kobiet eleganckich, ceniących wysoką jakość.

 

Jesienna kolekcja Buccellati

 

Jest to typowo jesienna kolekcja. Wykorzystuje motywy, które dostrzec możemy w naturze, takie jak jesienne liście. Głównym motywem kolekcji jest stare złoto. Elementami dekoracyjnymi są kamienie w przygaszonych jesiennych kolorach.

 

Kolekcja biżuterii Apart Elegance

 

Jest to kolekcja nowoczesna. W biżuterii tej możemy zaobserwować finezyjne kształty i niebanalne wykończenie. Ta kolekcja stworzona jest dla kobiet, które cenią oryginalną biżuterię, która jest nieco tajemnicza.